2 3 4 5 5
 

Firmamız 1974 yılında Mehmet VAROL tarafından Eskişehir’de kurulmuş olup, bir çok özel ve resmi yapılarda elektrik taahhüt işlerini üstlenmiş, köylerimizin elektrik ile tanışmasına binaen onlarca köyün elektrik tesisatları tarafımızca yapılmıştır.
1988 yılından sonra Antalya merkezli olarak çalışmalarına devam etmekte olan firmamız Son yıllarda turizm ve devlet sektöründe anahtar teslim tüm elektrik sınıfını kapsayan işlerde Çalışmalarına devam etmektedir.
40 yıla yakın bir süredir tecrübelerini ve bu tecrübelerinin sonuçlarını sizlere hizmet olarak sunmaktadır.

Vizyonumuz
Firma olarak temel prensibimiz, işimize bağlı, profesyonel bir şekilde müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap verebilecek sağlıklı bir hizmet sunmaktır. Bu hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun maliyetlerde ve aynı zamanda teknolojik gelişmelere dikkat ederek çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.
Elektrik taahhüt sektöründe eğitimli personeli ile bir yapının tüm ihtiyaçlarına (elektrik montaj, taahhüt, asansör, zayıf akım, O.G. , jeneratör v.b.) cevap verebilecek şekilde müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli hizmet sunacağımıza inancımız tamdır.
 
 
 
 
 
 
 

dini sohbetler islami sohbetler dini sohbet islami sohbet dini chat islami chat islami sohbet islami sohbet takipci satin al islami sohbet musluman sohbet islami sohbetler