2 3 4 5 5
Elektrik elektriksel yükün varlığı ve akışından meydana gelen çeşitli olguları tanımlayan sözcüktür. Mıknatıslık (manyetizma) ile birlikte doğadaki temel etkileşimlerden biri olan elektromıknatıslığı oluşturur. Yıldırım, elektrik akımı ve alanı gibi yaygın olarak bilinen birçok olguyu bünyesinde barındırmanın yanı sıra, en önemli endüstriyel uygulamaları arasında elektronik ve elektrik gücü sayılabilir. Elektriğin çoğu özellikleri 19. yüzyıl esnasında anlaşılmış olup, sanayi devriminin önemli etkenlerinden biridir. Günümüzde ise, elektrik uygarlığın ayrılmaz parçası konumundadır.
 

Neler Yapıyoruz ?

Firmamız 1974 yılında Mehmet VAROL tarafından Eskişehir’de kurulmuş olup, bir çok özel ve resmi yapılarda elektrik taahhüt işlerini üstlenmiş, köylerimizin elektrik ile tanışmasına binaen onlarca köyün elektrik tesisatları tarafımızca yapılmıştır. 1988 yılından sonra Antalya merkezli olarak çalışmalarına devam etmekte olan firmamız Son yıllarda turizm ve devlet sektöründe anahtar teslim tüm elektrik sınıfını kapsayan işlerde Çalışmalarına devam etmektedir. 40 yıla yakın bir süredir tecrübelerini ve bu tecrübelerinin sonuçlarını sizlere hizmet olarak sunmaktadır.

 


Elektrik Panoları

Asansör

Özel Projeler

Optimizasyon

 


 

 
 

Projelerimiz

dini sohbetler islami sohbetler dini sohbet islami sohbet dini chat islami chat islami sohbet islami sohbet takipci satin al islami sohbet musluman sohbet islami sohbetler